ملاحظات بومی در تجهیز و ساخت مراکز فرهنگی دفاع مقدس مورد توجه است
آذر ۵, ۱۳۹۶
اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مرکز فرهنگی دفاع مقدس فارس
آذر ۵, ۱۳۹۶

دفاع مقدس راه گشای بسیاری از مشکلات جامعه است/ جریان مقاومت زنده است

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اهمیت دفاع مقدس را باید همه بدانند چون در بسیاری از مشکلات جامعه فرهنگ و دستاوردهای دفاع مقدس راه گشا بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس فارس، سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نشست هم اندیشی فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان فارس با بیان اینکه همه کسانیکه در دفاع مقدس حضور داشتند بعنوان پیشکسوت دوران دفاع مقدس شناخته می شوند، اظهار داشت: در راستای اشاعه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت درخواست ما از پیشکسوتان و فرماندهان یگانهای نظامی و انتظامی کمک برای تسریع در افتتاح مراکز فرهنگی دفاع مقدس در سطح کشور است.

سردار کارگر افزود: تمامی یگانهای نظامی و انتظامی حاضر در استان ها با همکاری یکدیگر می توانند در مراکز فرهنگی دفاع مقدس نقش و جایگاه یگان خود را به نمایش بگذارند تا نسلهای آیند از آنها استفاده کنند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تصریج کرد: با افتتاح مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان فارس نسل حاضر و آیندگان می‌توانند با نقش رزمندگان، پیشکسوتان و یگانهای نظامی و انتظامی در دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

وی اظهار داشت: اهمیت دفاع مقدس آنچنان بالا است که لزومی برای گفتن ندارد و جا دارد در حوزه دفاع مقدس، بخش‌های مختلف یگانهای نظامی و پیشکسوتان بیش از پیش تلاش کنند.

سردار کارگر بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری دفاع مقدس نباید به موزه ها برود چراکه جریان مقاومت زنده است و همچنان ادامه دارد و ایشان امر فرمودند که این مجموعه ها بعنوان مرکز فرهنگی دفاع مقدس نام گذاری شوند که هم اکنون نیز به همین شکل است.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: اهمیت دفاع مقدس را باید همه بدانند چون در بسیاری از مشکلات جامعه فرهنگ و دستاوردهای دفاع مقدس کارگشا بوده است و به گفته مقام معظم رهبری، دفاع مقدس یک گنجینه است و جا دارد ۵۰ سال راجع به دفاع مقدس کار شود و هزاران کتاب نوشته شود.

در این نشست فرماندهان نظامی و انتظامی استان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون دفاع مقدس پرداختند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =